• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
  • Español
Посол України зустрівся з Головою Комісії у закордонних справах Палати депутатів Національного конгресу Аргентини
Опубліковано 29 січня 2024 року о 23:48

29 січня Посол України Юрій Клименко зустрівся з Головою Комісії у закордонних справах та з питань віросповідань Палати депутатів Національного конгресу Аргентинської Республіки Фернандо Іглесіасом.

У ході плідної та конструктивної бесіди були обговорені актуальні питання двосторонньої взаємодії з аргентинською стороною на парламентському напрямку, з урахуванням результатів загальних виборів в Аргентині  минулого жовтня та суттєвого поштовху, наданого українсько-аргентинським відносинам, візитом Президента України Володимира Зеленського до Буенос-Айресу у грудні 2023 року.

Аргентинська сторона виявила налаштованість на активізацію контактів по парламентській лінії на усіх рівнях з нашою державою, розвиток співробітництва між вищими законодавчими органами обох країн, а також зміцнення двосторонньої договірно-правової бази.  У цьому зв’язку розглянуто попередній графік можливих спільних заходів на найближчу перспективу.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux