• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Консульський підрозділ ПУ в Аргентинській Республіці продовжує практику попереднього отримання в електронному вигляді необхідних даних для вчинення нотаріальних дій
Опубліковано 17 березня 2016 року о 16:53

У контексті оптимізації механізму прийому громадян України, які проживають на території Аргентини, Парагваю, Уругваю та Чилі та надання додаткових можливостей на напрямі нотаріату, консульський підрозділ ПУ в Аргентині інформує про можливість попереднього надсилання в електронному вигляді необхідних даних для вчинення нотаріальних дій (оформлення доручень, довіреностей, заяв та засвідчення підписів на документах).

Консульський підрозділ ПУ в Аргентині рекомендує заявникам подавати документи для нотаріального засвідчення після попереднього узгодження їх змісту та тексту з нотаріусом в Україні.

Громадяни України, які виявили бажання скористатися цією можливістю, можуть надіслати тексти документів для засвідчення консульською посадовою особою (українською мовою, у форматі Microsoft Word) на електронну адресу [email protected], тема: нотаріат.

Окремо у повідомленні існує можливість узгодити дату особистого прибуття до дипломатичної установи в прийомні години для отримання оригіналів оформлених документів.

Перелік документів для оформлення довіреності:

 1. Текст довіреності, узгоджений з українським нотаріусом (в електронному вигляді, українською мовою, у форматі Microsoft Word),
 2. Діючий паспортний документ заявника,
 3. Копія першої сторінки паспортного документа заявника,
 4. Копія ідентифікаційного коду заявника,
 5. Копія паспорта громадянина України особи (осіб), на яких оформляється довіреність,
 6. Копія ідентифікаційного коду особи (осіб), на яких оформляється довіреність,
 7. Підтвердження сплати консульського збору (подається у день оформлення документа),

Перелік документів для оформлення засвідчення підпису на особистій заяві чи іншому документі:

 1. Текст документу,
 2. Діючий паспортний документ заявника,
 3. Копія першої сторінки паспортного документа заявника,
 4. Копія ідентифікаційного коду заявника,
 5. Підтвердження сплати консульського збору (подається у день оформлення документа).

Вчинення нотаріальної дії може бути відкладене в разі необхідності витребування додаткових відомостей або документів від фізичних та юридичних осіб або направлення документів на експертизу, а також якщо відповідно до закону консул повинен упевнитись у відсутності в зацікавлених осіб заперечень проти вчинення цієї дії.

Якщо документ, що підлягає посвідченню або засвідченню, викладений неправильно чи неграмотно (чи складений з порушенням вимог чинного законодавства), консул пропонує особі, що звернулася за вчиненням нотаріальної дії, виправити його або скласти новий. На бажання зацікавленої особи документ може бути складений консулом.

За вчинення нотаріальних дій консули справляють консульський збір.

За надання консулами додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані з учинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру (складання проектів правочинів, заяв, виготовлення копій (фотокопій) документів чи виписок з них тощо) справляється окрема плата. Перелік таких послуг та розмір плати за них установлюються Тарифами консульського збору

У тексті довіреності мають бути зазначені місце і дата її складання (підписання), прізвища, імена, по батькові (повне найменування юридичної особи), місце проживання (місцезнаходження юридичної особи) представника й особи, яку представляють, а в необхідних випадках і посаду, яку вони займають. У довіреностях на ім'я адвокатів зазначаються їх статус та членство в адвокатському об'єднанні (якщо адвокат є членом адвокатського об'єднання).

Консул засвідчує справжність підпису на документах, зміст яких не суперечить законові і які не мають характеру угод та не містять у собі відомостей, що паплюжать честь і гідність людини.

Консул, засвідчуючи справжність підпису, не посвідчує факти, викладені в документі, а лише підтверджує, що підпис зроблений певною особою.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux