• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
У столиці Аргентини місті Буенос-Айрес відкрився Перший підприємницький форум «Латинська Америка – Україна»
Опубліковано 20 вересня 2010 року о 10:55

20 вересня 2010 року у столиці Аргентини місті Буенос-Айрес відкрився Перший підприємницький форум «Латинська Америка – Україна». Основною метою Форуму стало налагодження безпосередніх контактів між підприємцями України і країн Латинської Америки, активізація двостороннього торговельно-економічного співробітництва та підтримка позитивного міжнародного інвестиційного іміджу нашої держави.

Організатором згаданого заходу виступила Українсько-аргентинська торговельно-промислова палата за активного сприяння Посольства України в Аргентині. Форум проходив під патронатом Міністерства закордонних справ України, Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі та віросповідань Аргентини, Посольств Уругваю, Чилі та Перу в Аргентинській Республіці, Міністерства економічного розвитку Уряду міста Буенос-Айрес, Двосторонньої аргентинсько-уругвайської технічної комісії з управління ГЕС „Сальто Гранде", аргентинської Фундації з розвитку експорту „Експортар”.

Окрім підприємців та представників органів влади з Аргентини, Парагваю, Уругваю, Чилі і Перу на форумі були представлені: Одеська, Запорізька (Бердянська філія) та Луганська Торговельно-промислові палати, ВАТ „Мотор Січ”, ВАТ „Торговий Дім Мегаполіс” та компанія „Хортиця”, компанія „Агротех”, медичне обладнання компанії „Панмед”, ТОВ „Одесем”, фірма „Варамар” та інші.

Порядок денний Форуму будувався за принципом спеціалізованих презентацій за такими напрямами: виробництво і торгівля; енергетика (турбіни, генератори, трансформатори, відновлювальні джерела енергії), нафта і газ (видобуток та переробка, біодизель); сільськогосподарське виробництво (м’ясо-молочне, зернове, соя, олія, виноробство і їх похідні), продукти харчування; авіаційний та морський транспорт, портовий сервіс, фінанси, туризм.

Особливий інтерес учасників заходу викликали приклади позитивного досвіду ведення бізнесу з Україною та спільної участі у двосторонніх економічних проектах, а також технологічні досягнення вітчизняного машинобудування. В промовах доповідачів неодноразово підкреслювалась наявність великого потенціалу і значної зацікавленості у розбудові взаємовигідного економічного співробітництва між Україною та країнами регіону, а також необхідність подолання взаємної необізнаності представників бізнесу щодо перспективних напрямів налагодження взаємодії.

На урочистій церемонії відкриття Першого в історії підприємницького форуму «Латинська Америка – Україна» виступив з промовою Посол України в Аргентинській Республіці Олександр Тараненко. У своєму зверненні керівник українського дипломатичного представництва поінформував присутніх щодо рішучої налаштованості керівництва Української держави на розвиток взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва, про кроки Уряду України щодо створення сприятливого клімату та умов для іноземних інвесторів і бізнесменів, які хочуть вести свій бізнес в Україні, щодо поліпшення макроекономічної кон’юнктури в нашій державі, зокрема зростання ВВП, експорту, промислового та сільськогосподарського виробництва.

Окрім того, О. С. Тараненко зазначив, що нині Посольства України в багатьох країнах латиноамериканського регіону інтенсивно працюють над підготовкою офіційного турне Міністра закордонних справ України К. І. Грищенка країнами Латинської Америки у супроводі чисельної делегації українських промисловців та підприємців. Посол висловив сподівання, що цей Форум і майбутні візити Глави українського зовнішньополітичного відомства і представників ділових кіл стануть потужним стимулом для налагодження ефективної торговельно-економічної співпраці України з країнами регіону.

Звертаючись до представників бізнесу, О. С. Тараненко висловив щире сподівання на те, що цей Форум відкриє нову сторінку у розвитку торговельно-економічних відносин між Україною і представленими країнами, та закликав присутніх наповнити цю сторінку реальними проектами, підписаними контрактами і активним практичним співробітництвом.

На завершення своєї промови О. С. Тараненко висловив щиру вдячність організаторам та спонсорам Форуму. Користуючись урочистою нагодою, Посол особисто вручив Виконавчому директору Аргентинсько-української торговельно-промислової палати України Олегу Яхну державну нагороду України – медаль «За працю і звитягу».

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux