7 червня 2011 року в рамках офіційного візиту до Чилі української урядово-підприємницької делегації з метою участі в Першому засіданні Урядової українсько-чилійської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, відбулася зустріч Глави делегації заступника Міністра промислової політики України Сергія Біленького з керівництвом Чилійської національної палати торгівлі, послуг і туризму. З української сторони у зустрічі також взяли участь Заступник Міністра промислової політики України Віталій Кравченко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Аргентині і в Республіці Чилі (за сумісництвом) Олександр Тараненко, представники найбільших українських підприємств-виробників енергетичного обладнання.
В ході зустрічі учасники обговорили сучасний стан та перспективи розвитку національних економік України і Чилі, проаналізували можливості розширення двосторонньої торгівлі, обмінялися думками щодо першочергових заходів, які необхідно вжити з метою реального збільшення товарообігу між Україною і Чилі та підвищення рівня обізнаності бізнесових кіл щодо перспективних сфер взаємодії.
Президент Чилійської національної палати торгівлі, послуг і туризму Карлос Мальшафскі висловив зацікавленість у налагодженні безпосередньої взаємодії між очолюваною ним палатою, яка об’єднує усі галузеві та двонаціональні торговельні палати Чилі, з Торгово-промисловою палатою України, зокрема шляхом підписання відповідної угоди. Також представники торговельної палати Чилі висловили переконання, що з огляду на високий рівень відкритості чилійської економіки, якого було досягнуто завдяки підписанню угод про вільну торгівлю з понад п’ятдесятьма країнами світу, найбільш дієвим механізмом створення сприятливих умов для суттєвого збільшення двостороннього товарообігу є підписання двосторонньої угоди про вільну торгівлю між Україною і Чилі.
Окрім того, чилійські підприємці наголосили на доцільності участі українських підприємств, особливо виробників обладнання для енергетичної промисловості і морського транспорту, у спеціалізованих міжнародних виставкових заходах, які проводяться в Чилі. На думку керівництва чилійської палати, така участь дала б змогу ознайомити чилійські компанії різних галузей з продукцією українських державних та приватних підприємств і налагодити безпосередні контакти між бізнесовими колами двох країн.