Посольство України в Аргентинській Республіці

Київ 19:50

Посол України в Аргентині зустрівся з українською громадою м. Ресистенсія

07 лютого, 23:13

7 лютого ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін зустрівся з керівництвом та членами громадської організації «Славна Україна» (м. Ресистенсія), яка є одним із головних осередків спільноти закордонних українців, що проживають в північно-східній аргентинській провінції Чако.

У ході зустрічі, яка була організована керівником організації, Віце-президентом Української центральної репрезентації в Аргентині у провінції Чако Б.Ніколіним, серед іншого, були обговорені питання подальшого згуртування осередків української громади різних міст провінції Чако, налагодження конструктивної взаємодії між дипустановою та організаціями громади у проведенні культурних заходів та відзначенні визначних дат в історії українського народу.

Посол Ю.Дюдін детально ознайомив членів організації з політичною та соціально-економічною ситуацією в нашій державі, гібридною агресією РФ проти України та закликав їх більш активно поширювати правдиву інформацію про Україну у місцевому середовищі.

Крім того, було висловлено переконання щодо активізації співпраці з українською громадою Чако, яка нараховує понад 30 тис. нащадків переселенців з різних регіонів України, після завершення усіх необхідних процедур, пов’язаних з відкриттям у м.Ресистенсія Почесного консульства України, яке має очолити відомий представник громади Б.Кривінський-Ляхович.