Посольство України в Аргентинській Республіці

Київ 07:52

В Аргентині відбувся захід із вшанування подвигу героїв Майдану

20 лютого 2017, 21:24

20 лютого ц.р. у Посольстві України в Аргентині було проведено захід, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь Голова Української центральної репрезентації в Аргентині доктор Петро Лилик разом зі своєю родиною, виконавчий директор Аргентинсько-української торгово-промислової палати Олег Яхно, секретар УЦР в Аргентині інженер Іван Полоз, представники громадських, культурних, молодіжних організацій, а також співробітники Посольства та члени їх сімей.

Радник Посольства Маргарита Арістова звернулася до присутніх з промовою, в якій відзначила важливість увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості учасників Революції гідності, завдяки яким було змінено хід історії України.

Від імені української громади виступив Голова УЦР в Аргентині. „Нинішнє та прийдешні покоління українців завжди пам’ятатимуть подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, незалежність та європейське майбутнє України. Ми зробимо все, щоб ця жертва не була марною”, - наголосив доктор Петро Лилик.

Присутні запалили символічну «свічку пам’яті» та вшанували загиблих під час Революції гідності хвилиною мовчання.