• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Паспортні дії
Опубліковано 28 жовтня 2020 року о 20:36

Чи потрібен онлайн-запис? 

Так, з 13-го жовтня 2020 року в Посольстві працює електронна черга. Запис та інформація за посиланням Електронна черга

 

Скільки коштує оформлення паспорту?

Консульський збір за оформлення та виготовлення паспорту складає 130 дол. США. Оплата здійснюється двома платежами:

 • 40 дол. США – 5600 арг. песо
 • 90 дол. США – 12600 арг. песо

 

Чи потрібна фотографія?

Фотографування відбувається в Посольстві.


Які необхідні документи?

Оригінал і копію першої та всіх сторінок зі штампами, візами та печатками паспорта громадянина України для виїзду за кордон  (старий закордонний паспорт). Якщо ви вже маєте два паспорти, то обов’язково взяти обидва, бо один вилучається.

Оригінал і копію документу, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування за кордоном, тобто DNI. У разі відсутності DNI, заявники подають "precaria".

Оригінал і копію 1-ої, 2-ої та сторінки з дійсним місцем реєстрації паспорту громадянина України (у разі наявності). У разі відсутності паспорту із собою в Аргентині, під час оформлення достатньо мати паспорт для виїзду за кордон.

Оригінал і копію ідентифікаційного коду (у разі наявності).


Яка процедура оформлення і скільки це займає часу?

Ви здаєте копії необхідних документів, відбувається їх перевірка з відповідними оригіналами.

Консулом формується онлайн-анкета через спеціалізовану програму.

Як етапи формування анкети, ви фотографуєтеся, здаєте відбитки пальців (бажано під час оформлення не мати порізів та подряпин на вказівних пальцях з метою належного сканування відбитків) та ставити віртуальний підпис.

Анкета роздруковується і надається для перевірки.

Отримуєте реквізити, сплачуєте консульський збір (130 дол.США) в банку та приносите назад до Посольства квитанцію про сплату.

Без урахування черги, процедура оформлення паспорту займає 15 хвилин.

 

Коли виготовлений паспорт можна буде забрати?

Після оформлення вам надається код підтвердження за яким ви самостійно на сайті (http://passport.mfa.gov.ua/ ) маєте відслідковувати готовність паспорту. Статус має бути «прибув до ЗДУ». Доставка відбувається дипломатичною поштою, орієнтовний строк доставки 3-4 місяця.

Забирати виготовлений паспорт необхідно самостійно в Посольстві попередньо зареєструвавшись в електронній черзі, паспортні питання - видача паспорту (Електронна черга - посилання на запис).

«Дитячим» вважається паспорт особи до досягнення 16-ти років.


Особливості:

 • Паспорт оформлюється не самою дитиною, а кимось із її батьків від імені дитини. Ким саме оформлюється паспорт, батьком чи матір’ю, різниці не має.
 • Строк дії паспорту складає чотири роки.
 • В залежності від віку особи до паспорту можуть не вноситися певні дані про особу. До досягнення дитиною 12-ти років не скануються відбитки пальців, до досягнення дитиною 14-ти років не проставляється віртуальний підпис.

 

Чи потрібна реєстрація дитини громадянином України перед оформленням паспорту? 

Якщо дитина, один із батьків якої є громадянином України, народилася на території Аргентини і має аргентинське свідоцтво про народження, то перед оформленням паспорту необхідно обов’язково зареєструвати дитину громадянином України (див. розділ «Реєстрація дитини громадянином України»).


Чи потрібен онлайн-запис? 

Так, з 13-го жовтня 2020 року в Посольстві працює електронна черга. Запис та інформація за посиланням Електронна черга.

 

Чи потрібна присутність дитини та її батьків під час оформлення?

Присутність дитини обов’язкова при досягненні 12-ти років. До цього віку присутність дитини під час оформлення є необхідною тільки у разі її фотографування в Посольстві.

Присутність обох батьків під час подачі документів є обов’язковою.

 

Скільки коштує оформлення паспорту?

Консульський збір за оформлення та виготовлення паспорту складає 40 дол. США - 5600 арг. песо.

 

Які необхідні документи?

 • Документи дитини

 • Оригінал і копію свідоцтва про народження дитини. Якщо дитина має аргентинське свідоцтво про народження, обов’язково має бути переклад українською мовою. 
 • Оригінал і копію довідки про реєстрацію дитини громадянином України (у разі народження на території України та аргентинського свідоцтва про народження).
 • Оригінал і копію першої та всіх сторінок зі штампами, візами та печатками «дитячого»паспорта громадянина України для виїзду за кордон (у разі наявності). Якщо дитина вже має два паспорти, то обов’язково взяти обидва, бо один вилучається.
 • Оригінал і копію 1-ої, 2-ої та сторінки з дійсним місцем реєстрації паспорту громадянина України (у разі наявності).
 • Оригінал і копію ідентифікаційного коду дитини (у разі наявності).
 • Оригінал і копію документу дитини, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування за кордоном, тобто DNI. У разі відсутності у дитини DNI, документи приймаються для оформлення за наявності DNI обох батьків.  
 • Документи батьків

 • Оригінали і копії перших сторінок паспортів громадянина України для виїзду за кордон.
 • Оригінали і копії документів, що підтверджують постійне проживання або тимчасове перебування за кордоном, тобто DNI

 

Чи потрібна фотографія?

Обов’язково потрібна фотографія немовлят та дітей, які через вік, ще не можуть самостійно та спокійно фотографуватися в Посольстві. Вимоги до фотографії – 10*15, білий фон, розмір обличчя займає 70-80% фотографії. Фотографування дітей, вік яких дозволяє самостійно та спокійно фотографуватися, може відбувається в Посольстві.

 

Яка процедура оформлення і скільки це займає часу? 

 • Ви здаєте копії необхідних документів, відбувається їх перевірка з відповідними оригіналами.
 • Консулом формується онлайн-анкета через спеціалізовану програму.
 • Як етапи формування анкети, в залежності від віку дитини, може бути фотографування, сканування відбитків пальців (бажано під час оформлення не мати порізів та подряпин на вказівних пальцях з метою належного сканування відбитків) та проставлення віртуального підпису. 
 • Анкета роздруковується і надається для перевірки.
 • Отримуєте реквізити, сплачуєте консульський збір (40 дол.США) в банку та приносите назад до Посольства квитанцію про сплату.

Без урахування черги, процедура оформлення паспорту займає 15 хвилин.

 

Коли виготовлений паспорт можна буде забрати? 

Після оформлення вам надається код підтвердження за яким ви самостійно на сайті (http://passport.mfa.gov.ua/ ) маєте відслідковувати готовність паспорту. Статус має бути «прибув до ЗДУ». Доставка відбувається дипломатичною поштою, орієнтовний строк доставки 3-4 місяця.

Забирати виготовлений паспорт необхідно самостійно в Посольстві попередньо зареєструвавшись в електронній черзі, паспортні питання - видача паспорту (Електронна черга - посилання на запис).

Забирати паспорт може тільки той з батьків, хто писав основну заяву і підписував анкету. Присутність другого з батьків та дитини під час видачі паспорту не потрібна.


Посвідчення особи на повернення в Україну (далі - посвідчення) є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України (крім випадків, передбачених законами), дає право на в’їзд в Україну, оформляється і видається закордонними дипломатичними установами України.

Посвідчення оформлюється та видається у разі:

1) втрати або викрадення під час перебування за межами України документа, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та/або дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

2) коли строк дії документа, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну, закінчився;

3) коли встановлено, що документ, який посвідчує особу, підтверджує громадянство України та дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну, є недійсним з інших причин;

4) коли громадянин України не оформлював документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України та/або дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Посвідчення може бути також видано особам без громадянства, які мають право на постійне проживання в Україні, іноземцям та особам без громадянства, яких в Україні визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, в разі втрати або викрадення під час перебування за кордоном виданих в Україні документів, що посвідчують особу та дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, якщо строк дії таких документів закінчився або встановлено, що вони є недійсними з інших причин.

Оформлення та видача посвідчення здійснюються протягом одного робочого дня, але не більш як п’яти робочих днів з дня подання всіх документів і отримання консульською посадовою особою дипломатичної установи відомостей, передбачених чинним законодавством, та сплати консульського збору.

У разі необхідності надсилання письмового запиту строк оформлення посвідчення може бути продовжено до часу отримання відповіді на такий запит, але не більш як 30 днів.

 

Документи, що подаються до закордонної дипломатичної установи для оформлення посвідчення

Оформлення та видача посвідчення здійснюються:

1) особі, яка досягла шістнадцятирічного віку, - на підставі заяви-анкети, поданої нею особисто;

2) особі, яка не досягла шістнадцятирічного віку, особі, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, - на підставі заяви-анкети одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників (далі - законний представник).

Особам, щодо яких прийнято рішення про реадмісію, якщо це передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, або щодо яких прийнято рішення про примусову депортацію з відповідної держави, посвідчення може бути оформлено на підставі звернення компетентного органу цієї держави.

 

Для оформлення посвідчення заявник або його законний представник подає до дипломатичної установи такі документи:

1) заяву-анкету;

2) документ (протокол, довідку тощо), виданий компетентним органом іноземної держави, що підтверджує факт звернення особи щодо:

втрати або викрадення документа, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

втрати або викрадення документа особи без громадянства, яка має право на постійне проживання в Україні, іноземця та особи без громадянства, яких в Україні визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що посвідчує особу та дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

3) документ, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та/або дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну (у разі наявності);

4) документ, що посвідчує особу та підтверджує статус особи без громадянства, яка має право на постійне проживання в Україні (у разі наявності), або документ іноземця чи особи без громадянства, яких в Україні визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що посвідчує особу та/або дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

5) довідка про реєстрацію особи громадянином України (у разі народження за кордоном дитини, батьки або один із батьків якої є громадянином України і постійно проживає на території України, та у разі, коли такій дитині не оформлювалися документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України та/або дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну);

6) свідоцтво про народження дитини або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентним органом іноземної держави (у разі наявності), якщо оформлюється посвідчення дитині або дані про дитину вносяться до посвідчення законного представника;

Видані компетентними органами іноземної держави документи засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України (наприклад, Конвенцією, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів). Такі документи подаються з перекладом українською мовою, засвідченим нотаріально.

7) документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника (у разі подання документів законним представником);

8) одну кольорову фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування (у разі оформлення посвідчення особі, яка не досягла дванадцятирічного віку, особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, або у разі наявності обґрунтованих обставин, які доводять неспроможність заявника прибути до найближчої дипломатичної установи). Фотокартка повинна відповідати вимогам Міністерства внутрішніх справ України та Міжнародної організації цивільної авіації (IКAO) Doc 9303;

9) документ, що підтверджує сплату консульського збору.

Оформлене посвідчення видається особисто заявникові або його законному представникові.

Посвідчення, оформлене особі, яка не досягла шістнадцятирічного віку, може бути видане особі, уповноваженій на це її законним представником на підставі довіреності, засвідченої в установленому порядку.

У разі коли громадянин втратив документи в країні, на території якої відсутня дипломатична установа, оформлене посвідчення може бути доставлено заявнику засобами поштового зв’язку або експрес-зв’язку, якщо це дозволяється законодавством такої країни.

 

Для оформлення посвідчення на ім’я особи, щодо якої прийнято рішення про реадмісію чи примусову депортацію, компетентний орган іноземної держави подає до дипломатичної установи такі документи:

1) офіційне звернення про оформлення та видачу посвідчення;

2) заяву-анкету із зазначенням відомостей про особу, на ім’я якої оформляється посвідчення;

3) документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та/або дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну, або документ, що посвідчує особу та підтверджує статус особи без громадянства, яка має право на постійне проживання в Україні (у разі наявності), або документ іноземця чи особи без громадянства, яких в Україні визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що посвідчує особу та/або дає право на виїзд з України і в’їзд в Україну;

4) рішення про реадмісію у разі наявності міжнародного договору України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, або рішення про примусову депортацію в Україну;

5) дві кольорових фотокартки 3,5 х 4,5 сантиметра та одну кольорову фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів (у разі можливості) для внесення відцифрованого образу обличчя особи, на ім’я якої оформляється посвідчення, шляхом сканування. Фотокартка повинна відповідати вимогам Міністерства внутрішніх справ України та Міжнародної організації цивільної авіації (IКAO) Doc 9303

 

Термін дії посвідчення

Строк дії посвідчення визначається консульською посадовою особою дипломатичної установи, відповідальною за його видачу, виходячи з реальної можливості повернення в Україну пред’явника посвідчення, але не може перевищувати 30 днів, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

У разі хвороби, нещасного випадку та з інших причин, передбачених законодавством, строк дії посвідчення може бути продовжено консульською посадовою особою дипломатичної установи на шляху прямування особи до України на строк, необхідний для повернення особи на територію України, але не більш як на 30 днів, за особистим клопотанням заявника або його законного представника, або органу, за поданням якого посвідчення оформлене.

На період дії воєнного стану, доставка паспортів громадянина України для виїзду за кордон (ПГУВК) здійснюватиметься виключно за допомогою оператора поштового зв’язку з міжнародних експрес-відправлень «VFS.Global». Замовити кур’єрську доставку та провести оплату за замовлення ПГУВК можливо за посиланням https://services.vfsglobal.com/upa/uk/ukr/apply-passport .

Інформація щодо країн призначень, тарифів та термінів доставки – perelik-za-krainami.pdf

Принагідно звертаємо увагу, що в умовах воєнного стану, терміни доставки ПГУВК можуть бути затримані до 2 тижнів.

Відповідно до пункту 71 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою КМУ від 07.05.2014 №152, персоналізовані бланки паспортів для виїзду за кордон за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника можуть бути надіслані МЗС до закордонних дипломатичних установ міжнародним експрес-відправленням DHL Express.

Алгоритм дій:

 • Для замовлення експрес-доставки Вашого документа натисніть на зображення паспорту України на сайті: https://dhlportal.com.ua/;
 • Заповніть всі поля у платіжному вікні: Країна (Аргентина), Вхідний номер заявки (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Вам видає консульська посадова особа, бланк з QR-кодом), ПІБ власника паспорта, Ваш E-mail, сплатити послугу.
 • Заповніть Заяву zayava-dhl-express.doc від руки та надішліть на E-mail консульського відділу Посольства України в Аргентині ([email protected] ) разом з квитанцією про сплату за послуги DHL Express Україна.
 • Інформація щодо країн призначень, тарифів (в гривнях) та термінів доставки (Аргентина - 7-12 днів)* dhl-tarifi.pdf

Після надходження Вашого паспорта до Посольства, Вам буде надіслано повідомлення «паспорт прибув до ЗДУ».

*в умовах воєнного стану, терміни доставки ПГУВК можуть бути затримані до 2 тижнів

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux