Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:38

Щодо доставки оформлених паспортів

14 квітня 2016, 00:00

Шановні громадяни України,

пунктом 13 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого постановою КМУ від 07.05.2014 р. № 152 встановлено, що персоналізовані бланки паспортів для виїзду за кордон доставляються МЗС до закордонної дипломатичної установи України дипломатичною або командирською поштою.

Персоналізовані бланки паспортів для виїзду за кордон можуть бути надіслані до закордонної дипломатичної установи України міжнародним експрес-відправленням за письмовою заявою громадянина, на ім’я якого оформляється паспорт, або його законного представника. Така доставка здійснюється за рахунок заявника або його законного представника.

Для цього, при подачі до Посольства пакету документів про оформлення паспорта та згаданої заяви, ви маєте також подати підтвердження про оплату доставки виготовленого паспорта до Посольства або номер рахунку у відповідній компанії, відкритий на ваше ім’я.

На сьогодні вказану пересилку паспортів вже активно забезпечують офіційні представництва в Україні міжнародних поштових операторів ,,Federal Express” та ,,DHL Express”.

Отже, для зменшення термінів отримання оформленого паспорта пропонуємо скористатися послугою доставки паспорта поштою.