Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:36

Український мультфільм "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" крокує світом

27 березня, 14:58

Лише 7 березня 2018 року в Україні відбувся прем'єрний показ українського повнометражного анімаційного проекту «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», виробленого студією «Animagrad» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а вже зараз його демонструють на більш ніж 300 екранах нашої держави. За підсумками першого ж тижня прокату «Викрадена принцеса» стала рекордсменом у національних касових зборах та встановила новий рекорд за стартовими зборами для повнометражного кіно, створеного в Україні. Так, лише за 7-11 березня анімаційний фільм подивилось майже 300 тисяч глядачів, заробивши в кінотеатрах 21 489 581 грн. (823 546 дол. США).

Зараз "Викрадена принцеса" готується до представлення в таких країнах, як Румунія, Туреччина, Хорватія, Болгарія, Литва, Латвія, Ізраїль, Китай, В'єтнам, Естонія, Польща, Корея, Чехія, Словенія, Сербія, Єгипет, Ліван, ОАЕ, Кувейт, Катар, Оман, Бахрейн, Йорданія та багатьох-багатьох інших. Щиро сподіваємося, що у найближчому майбутньому ми матимемо змогу показати цей унікальний анімаційний проект і в Аргентині.

Компанія Анімаград була заснована у 2012 році, входить до складу FILM.UA Group і є одним з провідних анімаційних продакшенів у Східній Європі. ЇЇ портфоліо включає ряд успішних проектів у технологіях 2D і 3D анімації, в тому числі анімаційний серіал «Ескімоска», який на даний момент доступний широкій міжнародній аудиторії в Європі, США, Канаді та в Китаї.

На даний момент Анімаград виробляє та розробляє ряд повнометражних і серіальних анімаційних проектів, розрахованих на міжнародний ринок. Окрім «Викраденої принцеси: Руслан і Людмила», незабаром нас очікує ще одна прем'єра  -  вихід на екрани повнометражного мульфільму «Мавка. Лісова пісня».

СОЦМЕРЕЖІ

Сайт: stolenprincess.com
Facebook: www.facebook.com/StolenPrincess
Instagram: www.instagram.com/thestolenprincessfilm
Twitter: twitter.com/StolenPrincess