Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:36

Українська громада Буенос-Айреса вшанувала память Великого Кобзаря

26 березня, 01:36

25 березня ц.р. у центральному парку м. Буенос-Айрес «Трес-де-Фебреро», біля пам’ятника Великому Кобзарю, за участі представників українських громадських, релігійних, молодіжних організацій та співробітників Посольства України, було проведено урочистий захід, присвячений 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. 

На початку заходу Посол України в Аргентинський Республіці Юрій Дюдін, Голова Головної Ради Української центральної репрезентації в Аргентині (УЦР) Юрій Іваник та Голова Фундації імені Т.Шевченка Іван Полоз здійснили урочисте покладання квіткової композиції до пам’ятника Великому Кобзарю.

Після відкриття заходу з вітальним словом до присутніх звернулися Посол Юрій Дюдін та представник Української Центральної Репрезентації в Аргентинській Республіці Ярема Таурицький, які відзначили ключову роль поета-пророка у формуванні крізь століття загальнонаціональної ідеї незалежної та суверенної України. «Як ніколи раніше, для усіх нас актуальним залишається заклик Великого Кобзаря «обнімітеся, брати мої». Нашою відповіддю на всі загрози сьогоднішнього дня має бути єдність – єдність української нації, консолідація всього українського суспільства навколо вищої цінності – утвердження суверенної, незалежної, демократичної, соціальної і правової України», - підкреслив Ю.Дюдін.

Присутні на святковому заході також мали змогу насолодитися низкою музичних творів на вірші Великого Кобзаря у виконанні Галі Кінаш та Наталі Шевченко, а також Богдана Голодика.