Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 08:10

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця зустрівся із заступником Міністра закордонних справ Чилі

12 березня, 18:31

12 березня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, який перебуває у Республіці Чилі з робочим візитом для участі у заходах з нагоди передачі президентської влади, провів зустріч із заступником Міністра закордонних справ Чилі Оскаром Альфонсо Сільвою Наварро. Український дипломат висловив задоволення станом розвитку політичного діалогу між двома країнами у попередні роки, а також переконання, що з поверненням до влади уряду Президента С.Піньєри відкриваються додаткові можливості для активізації двостороннього політичного та торговельно-економічного співробітництва на усіх рівнях. Взаємодія у рамках міжнародних організацій була також обговорена у ході дружнього обміну думками між сторонами.

Особливе задоволення було висловлення у зв’язку із відкриттям першої в історії дипломатичної місії України в Республіці Чилі, яка практично дозволить подолати відстань у майже 14 тисяч кілометрів між двома країнами і наблизити одне до одного як пересічних громадян, так і представників економічних і комерційних кіл обох країн. 

Заступники міністрів закордонних справ двох країн обговорили низку практичних кроків, реалізація яких вже у найближчому майбутньому становитиме пріоритетне завдання для дипломатичних служб України та Чилі.