Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 08:12

Вітання Міністра закордонних справ України П.Клімкіна Міністру закордонних справ Республіки Парагвай Е.Лойсазі з нагоди відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами

26 лютого, 13:45

Ваша Високоповажносте,

Дозвольте щиро привітати Вас з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Парагвай.

Із задоволенням хотів би відмітити традиційно дружній характер українсько-парагвайських відносин, які базуються на взаємній повазі та спільній відданості демократичним цінностям.

Одним із найважливіших чинників, що сприяли розвитку відносин між нашими країнами протягом останніх 25 років, є величезна українська громада, що проживає в Парагваї. Переконаний, що присутність цієї громади, у поєднанні з відданістю обох країн базовим принципам міжнародного права, є ключовими факторами, які дозволяють нам з оптимізмом дивитися у майбутнє наших двосторонніх відносин.

Не маю сумнівів, що активізація політичних контактів, в тому числі шляхом проведення політичних консультацій між нашими міністерствами, сприятиме активізації співпраці між Україною та Парагваєм також у торговельно-економічній та гуманітарній сферах.

Користуючись цією нагодою, хотів би побажати Вашій Високоповажності успіхів у Вашій відповідальній дипломатичній місії, а дружньому парагвайському народу – миру, добробуту та процвітання.

 

З повагою,

 

Павло Клімкін

 

Його Високоповажності,
Пану Еладіо Лойсазі Кабальєро
Міністру закордонних справ
Республіки Парагвай 

м. Асунсьйон