Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 06:02

Посол України в Аргентині зустрівся з представниками української громади провінції Формоса

13 лютого, 12:37

12 лютого ц.р., у рамках здійснення робочого візиту до північно-східних аргентинських провінцій, у м. Ель-Колорадо відбулась зустріч Посла України в Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна з представниками української громади провінції Формоса. У зустрічі також взяли участь мери міст Ель-Колорадо та Вільяфаньє – місць компактного проживання українців у регіоні, а також Віце-президент Української центральної репрезентації в Аргентині у провінції Чако Б.Николін.

У ході свого виступу перед присутніми Посол Ю.Дюдін зупинився на історії та сьогоденні нашої держави, ознайомив учасників зустрічі з останніми досягненнями Українського Уряду на напрямі здійснення всеохоплюючого реформування країни, а також повідомив про плани відновлення роботи Почесного консульства України з консульським округом, що охоплюватиме провінції Чако та Формоса. У цьому контексті, представивши кандидата у Почесні консули Б.Кривінські Ляховича, український дипломат висловив сподівання, що майбутня консульська установа, як і представники аргентинських органів місцевої влади, надаватимуть необхідне сприяння українській громаді Формоси в самоорганізації громадського життя.

«Я дуже радий, що після майже 50 років, українці у Формосі знову готові об’єднатися. Вірю, що незабаром і у вашій провінції буде створена повноцінна та постійно діюча українська громадська асоціація, яка зможе згуртувати навколо себе нашу багатотисячну громаду», - зазначив Юрій Дюдін.