Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 07:35

Посол України в Аргентині зустрівся з представниками української громади провінції Формоса

13 лютого, 12:37

12 лютого ц.р., у рамках здійснення робочого візиту до північно-східних аргентинських провінцій, у м. Ель-Колорадо відбулась зустріч Посла України в Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна з представниками української громади провінції Формоса. У зустрічі також взяли участь мери міст Ель-Колорадо та Вільяфаньє – місць компактного проживання українців у регіоні, а також Віце-президент Української центральної репрезентації в Аргентині у провінції Чако Б.Николін.

У ході свого виступу перед присутніми Посол Ю.Дюдін зупинився на історії та сьогоденні нашої держави, ознайомив учасників зустрічі з останніми досягненнями Українського Уряду на напрямі здійснення всеохоплюючого реформування країни, а також повідомив про плани відновлення роботи Почесного консульства України з консульським округом, що охоплюватиме провінції Чако та Формоса. У цьому контексті, представивши кандидата у Почесні консули Б.Кривінські Ляховича, український дипломат висловив сподівання, що майбутня консульська установа, як і представники аргентинських органів місцевої влади, надаватимуть необхідне сприяння українській громаді Формоси в самоорганізації громадського життя.

«Я дуже радий, що після майже 50 років, українці у Формосі знову готові об’єднатися. Вірю, що незабаром і у вашій провінції буде створена повноцінна та постійно діюча українська громадська асоціація, яка зможе згуртувати навколо себе нашу багатотисячну громаду», - зазначив Юрій Дюдін.

Останні новини

Збереження пам'яті про геноцид кримськотатарського народу 1944 року - найкращий спосіб попередити повторення цього злочину в окупованому Криму. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп. мовою) | 18 травня, 14:41

Preservar la memoria sobre el genocidio del pueblo tártaro de Crimea en 1944 es el mejor modo de prevenir la repetición de este crimen en la Crimea ocupada. Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina