Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 07:36

Посол України в Аргентині провів зустріч з губернатором провінції Формоса

13 лютого, 12:34

12 лютого ц.р. у ході перебування Посла України в Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна з робочою поїздкою у трьох північно-східних провінціях Аргентини відбулась його зустріч з губернатором провінції Формоса Хільдо Інсфраном.

У ході зустрічі були обговорені перспективи налагодження обміну досвідом між українською та аргентинською сторонами у різних сферах, зокрема, у контексті планованого призначення Почесного консула України в м. Ресистенсія (з консульським округом, що охоплюватиме провінції Чако і Формоса).

Посол Ю.Дюдін передав губернатору Формоси комп’ютений диск з презентацією регіонів України та конкретними пропозиціями вітчизняних підприємств, зацікавлених у налагодженні коопераційних зв’язків з іноземними колегами. Була також обговорена можливість встановлення побратимських відносин між провінцією Формоса та однією з областей України, подібною за соціально-економічними характеристиками.

Окремою темою розмови стала ситуація багаточисельної української громади, що проживає на території провінції Формоса (за орієнтовними даними, їхня кількість становить 8-10 тис. осіб). У цьому зв’язку, губернатор Г.Інсфран підкреслив важливий внесок етнічних українців у розвиток економіки, передусім, сільського господарства, а також культурне різноманіття провінції. У свою чергу, Посол Ю.Дюдін висловив вдячність керівництву регіону за створення необхідних умов для задоволення культурних потреб етнічних українців Формоси, висловивши сподівання на те, що громада і надалі отримуватиме належну урядову підтримку, що сприятиме згуртуванню нащадків українців у провінції.

Останні новини

Збереження пам'яті про геноцид кримськотатарського народу 1944 року - найкращий спосіб попередити повторення цього злочину в окупованому Криму. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп. мовою) | 18 травня, 14:41

Preservar la memoria sobre el genocidio del pueblo tártaro de Crimea en 1944 es el mejor modo de prevenir la repetición de este crimen en la Crimea ocupada. Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina