Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 07:36

Посол України в Аргентині взяв участь у зустрічі з губернатором провінції Коррієнтес

10 лютого, 15:11

9 лютого ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін, який перебуває з робочою поїздкою у північно-східному регіоні Аргентини, разом з іншими членами дипломатичного корпусу був прийнятий губернатором провінції Коррієнтес Густаво Вальдесом та Віце-губернатором Густаво Кантеросом.

Під час зустрічі, яка відбулась у Палаці Уряду провінції, губернатор ознайомив іноземних дипломатів з сьогоденням та перспективами розвитку вказаної аргентинської провінції, а також наголосив на зацікавленості місцевого уряду у встановленні партнерських зв’язків з подібними за характеристиками територіальними одиницями інших країн.

У ході короткого спілкування Посла Ю.Дюдіна з Губернатором Г.Вальдесом були обговорені перспективи налагодження співпраці провінції Коррієнтес з Україною, зокрема у сфері туризму, лісового господарства та агропромисловій галузі.

Останні новини

Збереження пам'яті про геноцид кримськотатарського народу 1944 року - найкращий спосіб попередити повторення цього злочину в окупованому Криму. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп. мовою) | 18 травня, 14:41

Preservar la memoria sobre el genocidio del pueblo tártaro de Crimea en 1944 es el mejor modo de prevenir la repetición de este crimen en la Crimea ocupada. Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina