Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 13:33

В Буенос-Айресі розпочала роботу 11-а Міністерська конференція Світової організації торгівлі (СОТ)

11 грудня 2017, 12:18

10 грудня ц.р. в м. Буенос-Айрес відбулась офіційна церемонія відкриття 11-ї Міністерської конференції Світової організації торгівлі (СОТ), участь у якій бере українська урядова делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі С.І.Кубівим.

У ході відкриття заходу та ухвалення його порядку денного виступили Голова 11-ї Конференції міністрів СОТ, очільник Ради високого рівня з глобального аналізу при Президентові Аргентини С.Малькорра, Генеральний директор СОТ Р.Азеведо та Міністр закордонних справ і віросповідань Аргентини Х.Форі, які наголосили на безпрецедентній кількості учасників цьогорічної Міністерської зустрічі, що зібрала близько 4000 делегатів зі 164 країн-членів Організації.

Окремою частиною церемонії відкриття стала сесія найвищого рівня за участі запрошених глав держав-членів МЕРКОСУР та Тихоокеанського Альянсу під головуванням Президента Аргентинської Республіки М.Макрі, у ході якої Президенти підписали Декларацію Буенос-Айреса про підтримку багатосторонньої системи міжнародної торгівлі.

Робота одинадцятої Конференції Міністрів СОТ триватиме в аргентинській столиці до 13 грудня ц.р.