Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 13:46

Українці Буенос-Айресу відзначили День гідності та свободи

20 листопада 2017, 19:15

20 листопада ц.р. в парку «Трес де Фебреро» м. Буенос-Айрес з нагоди відзначення Дня гідності і свободи Посольство України в Аргентинській Республіці спільно з українською громадою провело урочистий захід, присвячений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь Заступник Голови Української центральної репрезентації в Аргентині Марія Зінько, керівники та представники українських громадських, культурних і молодіжних організацій, а також співробітники Посольства.

Посол України в Аргентині Юрій Дюдін звернувся до присутніх з промовою, в якій наголосив на тому, що Уряд України успішно виконує вимоги Революції гідності, про що свідчить, зокрема, запровадження цього року безвізового режиму та набуття чинності Угодою про асоціацію з Європейським Союзом. Він також висловив сподівання, що закордонні українці й надалі будуть єдині у підтримці своєї історичної Батьківщини у боротьбі з зовнішнім агресором та впровадженні внутрішньополітичних реформ.

Виконавчий директор Аргентинсько-української торгово-промислової палати Олег Яхно, виступаючи від імені української громади, гостро засудив російську агресію проти України, розгорнуту безпосередньо після подій Революції Гідності на Майдані у 2013-2014 рр., а також відзначив важливість увічнення великої відваги та самовідданості учасників Революції гідності, завдяки яким було змінено хід сучасної історії України.

Під час акту присутні виконали Гімн України, а також вшанували пам'ять загиблих у ході Революції гідності хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку – великому поету та борцю за українську свободу.