Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 13:43

Представники Посольства України в Аргентині взяли участь у Міжнародній конференції зі сталого викорінення дитячої праці

16 листопада 2017, 21:49

14-16 листопада ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін та радник Посольства Маргарита Арістова взяли участь, в якості офіційних представників України, у IV Глобальній конференції зі сталого викорінення дитячої праці, організованій Урядом Аргентини під егідою Міжнародної організації праці (МОП).

У ході роботи конференції представники урядових структур, профспілок та асоціацій роботодавців, а також громадських і молодіжних організацій з понад 150 країн світу обговорили питання, пов’язані з виконанням ухвалених ООН Цілей сталого розвитку 2030, зокрема стосовно викорінення дитячої праці до 2025 року (Цільовий показник 8.7) та викорінення примусової праці до 2030 року.

Під час тематичних панелей високого рівня та спеціальних засідань урядовці, активісти та експерти з різних країн світу поділилися позитивним досвідом у сфері прийняття відповідного законодавства, забезпечення усіх дітей якісною та доступною освітою, соціального захисту, створення безпечних умов праці та працевлаштування молоді та інших тем.

Представники України, разом з іншими учасниками конференції, консенсусом ухвалили підсумковий документ заходу – Декларацію Буенос-Айресу, в якій усі сторони підтвердили свою відданість цілям остаточного викорінення дитячої та примусової праці, а також закликали уряди, соціальних партнерів, міжнародні й регіональні організації, громадянське суспільство дотримуватися визначених принципів та здійснити з цією метою комплекс відповідних практичних дій.