Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 00:48

Керівництво Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці відвідало Посольство України з нагоди відзначення 70-ї річниці заснування організації

02 листопада 2017, 19:24

2 листопада 2017 р. до Посольства України в Аргентині завітала Управа Української центральної репрезентації (УЦР) в Аргентинській Республіці на чолі з її Головою, Почесним консулом України у провінції Буенос-Айрес, доктором Петром Лиликом. Саме в цей день 70 років тому в Буенос-Айресі на першому Конгресі українців в Аргентині було створено УЦР – федеративну організацію, що представляє українську громаду Аргентини, об’єднуючи близько 30 товариств і асоціацій української діаспори.

У своєму вітанні Посол України Юрій Дюдін висловив щиру подяку нашій громаді в Аргентині за те, що саме завдяки їй міцний зв’язок між українським та аргентинським народами існував задовго до появи на політичній мапі Європи незалежної України. Український дипломат висловив сподівання, що цей багаторічний патріотизм та єдність громади, яка завжди підтримувала і словом, і ділом розбудову Української держави, буде переданий наступним поколінням і надалі сприятиме всебічному розвитку українсько-аргентинських відносин.