Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 00:32

Посол України в Аргентині взяв участь у заході, організованому Спілкою двосторонніх торговельних палат в Аргентині

01 листопада 2017, 22:46

1 листопада ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін спільно з Головою Аргентинсько-української торгово-промислової палати Ф.Сфейром взяв участь у Четвертій зустрічі керівників бінаціональних ТПП з Послами іноземних держав, акредитованих в Аргентині. На вказаному заході, який було організовано Спілкою двосторонніх торгових палат в Аргентині, були присутні Міністр закордонних справ та віросповідань Аргентини Х.Форі, керівництво Аргентинської торгової палати, а також посли, торговельні радники та керівники двосторонніх торговельних палат з 30 країн світу, таких як США, ФРН, Франція, Канада, Японія, Китай, Іспанія, Італія, Велика Британія, Нідерланди, Бразилія, Мексика, Перу та інших.

Присутні на заході у ході коротких виступів позитивно оцінили нещодавно анонсовані Президентом М.Макрі та членами Уряду Аргентини реформи у податковій та інших сферах, спрямовані на подолання негативних наслідків правління попередніх популістських урядів та забезпечення більшої відкритості та конкурентоспроможності аргентинської економіки.

У свою чергу, керівник МЗС Аргентини Х.Форі закликав міжнародну бізнес-спільноту до більш активної співпраці з Аргентиною в умовах нових економічних реалій в країні та запропонував на наступному засіданні торгових палат представити конкретні програми та проекти економічної та інвестиційної кооперації.

У своєму виступі перед присутніми Посол Ю.Дюдін, охарактеризувавши основні результати масштабних соціально-економічних реформ, що здійснюються Урядом України, наголосив на готовності та зацікавленості вітчизняного бізнесу у збільшенні обсягів та диверсифікації двосторонньої торгівлі та здійсненні спільних проектів, як у традиційних, так і в сучасних високотехнологічних галузях.