Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 13:43

9 жовтня ц.р. у м. Буенос-Айрес розпочала свою роботу Всесвітня конференція з розвитку електрозв'язку 2017 року (ВКРЕ-17) Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ)

10 жовтня 2017, 03:57

Церемонія офіційного відкриття розпочалася відеозверненням до учасників конференції Генерального секретаря ООН А.Гутерреша, з вітальними промовами від Уряду Аргентини як країни-господаря заходу виступили Глава Адміністрації Президента М.Пенья та Міністр модернізації А.Ібарра. Апостольський нунцій в Аргентині Е.Черрінг та Генеральний секретар МСЕ Х.Чжао озвучили вітання Папи Римського Франциска.

У згаданому заході високого рівня Україну як державу-члена МСЕ представляє делегація Держспецзв'язку на чолі з Головою служби Л.О.Євдоченком. У роботі конференції також взяв участь Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін.

Зусилля української делегації на конференції зосереджено на відстоюванні національних інтересів нашої держави у МСЕ під час розгляду питань порядку денного ВКРЕ-17, які визначатимуть майбутню політику і стратегію розвитку телекомунікацій, а також напрями і основні принципи діяльності Сектору розвитку електрозв'язку МСЕ на наступний чотирирічний період. Проведені у рамках ВКРЕ-17 зустрічі з міжнародними партнерами сприятимуть подальшому розвитку та удосконаленню української системи телекомунікацій, інтеграції України в глобальне інформаційне суспільство.

Цього ж дня члени української делегації відвідали Посольство України, де провели зустріч з Послом та дипломатами установи.