Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 00:55

Посол України в Аргентині зустрівся з керівниками області та міста Тернопіль

10 липня 2017, 20:37

9-10 липня ц.р. Посол України в Аргентині Юрій Дюдін, який перебуває в Україні, здійснив візит до Тернопільської області. У ході перебування у м.Тернопіль 10 липня Посол Ю.Дюдін провів зустріч з Головою Тернопільської обласної державної адміністрації С.С.Барною, під час якої обговорив можливі шляхи активізації співпраці між Тернопільською областю та провінцією Місьйонес у рамках укладеної угоди про міжрегіональну співпрацю, а також сприяння дипустанови у промоції туристичного та економічного потенціалу Тернопільщини в Аргентині.

У цей же день Посол Ю.Дюдін зустрівся з Міським головою м.Тернопіль С.В.Надалем. Під час зустрічі були обговорені питання налагодження стосунків між Тернополем та м.Апостолес (провінція Місьйонес, Аргентина), зокрема обміни візитами керівників двох міст, підписання угоди про встановлення партнерських зв’язків та проведення заходів у рамках святкування 120-річчя початку української імміграції в Аргентину, центром якої було саме місто Апостолес.

У ході зустрічей Посла України в Аргентині супроводжував відомий тернополянин, Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC-Ukraine) Т.В.Демкура.