Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 00:57

Посол України в Аргентині виступив з лекцією в Університеті Бельграно

27 червня 2017, 14:37

26 червня ц.р. Посол України в Аргентині Юрій Дюдін виступив в Університеті Бельграно (м.Буенос-Айрес) з лекцією на тему «Україна на шляху до Європи: внутрішні трансформації задля європейського майбутнього». На конференції були присутні студенти, слухачі, аспіранти та викладачі вказаного навчального закладу, а також представники наукової і політологічної спільноти та української громади.

У своєму виступі Посол Ю.Дюдін, охарактеризувавши сучасну ситуацію в та навколо України, пов’язану зі збройною агресією РФ проти нашої держави, детально зупинився на глибинних соціально-економічних реформах, що здійснюються українським урядом упродовж останніх трьох років в усіх сферах суспільно-політичного життя, спрямованих на наближення до європейських норм та стандартів та остаточний розрив з радянсько-імперським минулим.

Український дипломат також навів статистичні дані, що свідчать про поступове подолання негативних тенденцій в українській економіці та повідомив присутніх про останні успіхи на шляху європейської інтеграції України, такі як запровадження безвізового режиму для українських громадян з боку держав-членів ЄС та завершення процесу ратифікації усіма сторонами Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

Окремо Ю.Дюдін висвітлив перспективи розбудови взаємовигідної двосторонньої співпраці між Україною та Аргентиною як у традиційних сферах кооперації, так і в галузях високих технологій.

На завершення заходу відбулась дискусія, у ході якої Посол України відповів на численні запитання присутніх, які стосувались, зокрема, перспектив врегулювання українсько-російського конфлікту на Сході України та деокупації Криму, міжнародної підтримки нашої держави, співпраці України з міжнародними фінансовими інституціями, трагічних сторінок української історії, мовної ситуації в Україні та інших тем.

Присутні на заході також мали змогу передивитися промо-ролик про інвестиційний потенціал України.