Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 14:51

Посол України в Аргентині взяв участь у святкуванні Дня Травневої Революції

25 травня 2017, 21:01

25 травня ц.р. Аргентина відзначає одне з головних національних свят – 207-у річницю Травневої Революції (1810 р.), яка ознаменувала початок боротьби аргентинського народу за незалежність від іспанської корони. Традиційно у цей день проводиться низка святкових заходів, головним серед яких вважається урочиста Служба Божа (“Te Deum”) у головному католицькому храмі країни – Кафедральному соборі м.Буенос-Айрес.

Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін, разом з іншими членами дипломатичного корпусу, взяв участь у зазначеному заході, на якому також були присутні Президент Аргентини М.Макрі з дружиною, члени уряду та парламенту країни, а також керівництво провінції та міста Буенос-Айрес, вищий офіцерський склад Збройних Сил Аргентини та представники релігійних і громадських організацій.

Під час служби архієпископ Буенос-Айресу М.Полі разом з ієрархами інших релігійних конфесій спільно помолилися за мир та благополуччя в Аргентині, подолання гострих соціальних проблем, що існують в країні.