Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:38

«Народи Східної Європи мають не лише спільну історію, але і спільне майбутнє», - Посол України в Аргентині Ю.Дюдін

14 травня 2017, 02:50

13 травня 2017 р. в рамках 43-го Міжнародного книжкового ярмарку Буенос-Айреса відбулася презентація книжок «Хроніки Сходу» Г.Стерчека та «Історія України» родини Пауелс, що присвячені окремим питанням історичного та сучасного розвитку України.

У ході презентації, організованої Українською центральною репрезентацією в Аргентинській Республіці та Товариством українсько-аргентинських високошкільників у співпраці з Посольством України в Аргентині, взяли участь представники дипломатичного корпусу, наукових та академічних кіл, керівники та члени українських громадських організацій. Гості заходу мали можливість безпосередньо поспілкуватися з авторами та укладачами видань – Г.Стерчеком, Я.Тауріцьким, Н.Монтесанті, - та зануритися в атмосферу подій України та Східної Європи ХХ і ХХІ століття.

Коментуючи збірку оповідань польського письменника Г.Стерчека «Хроніки Сходу», Посол України в Аргентині Ю.Дюдін зазначив, що «Народи Східної Європи мають не лише спільну історію, але і спільне майбутнє, адже ми поділяємо спільне бачення і розуміння найважливіших і найтрагічніших подій в Європі ХХ століття».

Враховуючи знаковість травня в історії Україні, зокрема відзначення цього тижня Дня пам’яті і примирення та річниці перемоги у Другій світовій війні, учасники заходу вшанували пам’ять усіх захисників Вітчизни та жертв війн, які віддали своє життя за перемогу над ворогом.