Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 14:50

Посол України в Аргентині прийняв Віце-президента Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Т.Демкуру

10 травня 2017, 20:28

10 травня ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін зустрівся у приміщенні дипустанови з Віце-президентом Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) Тарасом Демкурою, який завершує своє перебування в Аргентині на запрошення Української центральної репрезентації з метою встановлення ділових і культурних контактів, а також участі у заходах з відзначення 120-річчя початку української імміграції в Аргентину.

У ході бесіди були обговорені окремі питання активізації співпраці між Україною та Аргентиною в торговельно-економічній та культурно-гуманітарній сферах, а також практичні шляхи розбудови міжрегіональних стосунків. Серед іншого, Віце-президент УНК Міжнародної торгової палати розповів про свій візит до м. Апостолес (провінція Місьйонес) та досягнуті в його рамках конкретні домовленості щодо поглиблення міжрегіональної співпраці. Зокрема, Т.Демкура, за дорученням та в якості радника міського голови Тернополя С.Надала, підписав Меморандум про наміри встановлення партнерської співпраці між згаданим українським містом та м. Апостолес.

Домовлено підтримувати постійну комунікацію стосовно комерційних та культурних проектів, що планується здійснити упродовж поточного року.