Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:33

“День України” в Буенос-Айресі – гарна традиція Міжнародного книжкового ярмарку

07 травня 2017, 23:40

7 травня ц.р. у м. Буенос-Айрес, у рамках 43-го Міжнародного книжкового ярмарку, який є найбільшою виставкою сучасної книги в іспаномовному світі, було організовано святковий концерт «День України».

Урочистий захід традиційно викликає великий ажіотаж серед аргентинців, а тому й цього разу його відвідало понад тисячу осіб. Крім великої кількості пересічних аргентинців, на захід завітали члени дипломатичного корпусу, акредитованого в Аргентині, представники громадських кіл, ЗМІ, керівники та члени українських громадських організацій, а також співробітники Посольства України та члени їхніх сімей.

Під час святкового концерту глядачі надзвичайно тепло зустріли виступи танцювальних і хорових колективів української громади в Аргентині, які гідно представили багату та самобутню українську культуру. Спеціальними гостями цьогорічного концерту стали відомі українські виконавці – заслужений артист України Тарас Курчик та оперна співачка Світлана Волосенко.

З промовою на заході виступили Посол України в Аргентині Юрій Дюдін, Голова Української Центральної Репрезентації в Аргентині Педро Лилик та Голова Групи друзів України в Палаті депутатів Національного конгресу Аргентини Альваро Гонсалес, які наголосили на важливості збереження культурних і мистецьких традицій своїх предків, пропагування та поширення української культури на аргентинській землі.

Окремою частиною заходу стало урочисте вручення Послом України Ю.Дюдіним Голові Української Центральної Репрезентації в Аргентині, Почесному консулу України в провінції Буенос-Айрес П.Лилику нагороди Президента України – ювілейної медалі «25 років незалежності України», якої він був удостоєний за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних надбань та з нагоди 25-ї річниці незалежності України.