Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 14:51

29 квітня 2017 р. Посол Україні в Аргентинській Республіці Ю.Дюдін разом зі співробітниками Посольства взяв участь у Конференції, присвяченій 120-літтю перших українських поселень в Аргентині

30 квітня 2017, 02:06

Конференція була організована Українською Центральною Репрезентацією в Аргентині в рамках 43-го Міжнародного книжкового ярмарку, який проходить в Буенос-Айресі з 27 квітня по 15 травня 2017 р. 

Представники української громади чотирьох хвиль міграції з різних провінцій Аргентини взяли активну участь у заході і поділилися своїми історіями про те, як склалося життя їхніх родин на новій батьківщині після еміграції до Аргентини.

З вітальним словом на заході виступив також мер м.Апостолес (провінція Місьйонес) – колиски української імміграції в Аргентині М.Віалей, який також є нащадком перших українських переселенців.

У свою чергу, Посол Ю.Дюдін від імені українського Уряду подякував аргентинській владі за гостинність та надану етнічним українцям можливість вільно розвиватися всередині країни, а також висловив свою глибоку повагу українській громаді за збереження крізь роки українських традицій, мови та культури. 

Цього року наші держави святкують 120-у річницю з моменту приїзду перших українців до Аргентинської Республіки. Наразі в Аргентині проживає близько 300 тисяч етнічних українців.