Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:33

Посол України в Аргентині провів зустріч з Віце-губернатором провінції Сальта

18 квітня 2017, 18:52

18 квітня ц.р. у ході перебування Посла України в Аргентинській Республіці Юрія Дюдіна з робочою поїздкою у провінції Сальта відбулась його зустріч з Віце-губернатором вказаної аргентинської провінції Мігелем Анхелем Іса та членами уряду провінції.

У ході зустрічі були обговорені питання поглиблення міжрегіонального співробітництва між провінцією Сальта та Івано-Франківською областю України в рамках Протоколу про наміри від травня 2007 року, відбувся обмін думками щодо можливості активізації офіційних та підприємницьких контактів, перспектив розвитку нових напрямів та галузей взаємовигідної співпраці.

Враховуючи економічний потенціал провінції Сальта, передусім в галузі гідроенергетики та гірничорудної промисловості, Посол Ю.Дюдін ознайомив Держсекретаря з питань торгівлі та розвитку підприємництва Н.Рамоса Мехію з пропозиціями українських підприємств різних галузей, запропонувавши розглянути можливість участі вітчизняних компаній у відповідних проектах.

Посол України запросив також підприємців провінції Сальта взяти участь в українсько-аргентинському бізнес-форумі, проведення якого планується упродовж цього року в Буенос-Айресі.

У свою чергу, М.А.Іса висловив зацікавленість у збільшенні експорту в Україну продукції агропромислового комплексу провінції, в першу чергу виноробної промисловості.

Крім того, Віце-губернатор провінції запропонував розглянути можливість налагодження взаємовигідної взаємодії у сфері туризму, адже Сальта є одним із найбільш відвідуваних туристами регіонів Аргентини.