Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:38

Посол України в Аргентині взяв участь у засіданні Спілки закордонних та бінаціональних ТПП

03 квітня 2017, 22:03

3 квітня ц.р. Посол України в Аргентині Юрій Дюдін взяв участь у традиційному щомісячному засіданні Спілки закордонних та бінаціональних торгових палат (UCCEB), яке цього разу відбулось у приміщенні Українсько-Аргентинської Торгово-промислової палати (CAUCI) на запрошення Президента CAUCI Фернандо Сфейра. На заході були присутні керівники близько 30 двосторонніх палат, що працюють в Аргентині.

У своєму виступі перед присутніми Посол Ю.Дюдін детально зупинився на зусиллях Президента та Уряду України, спрямованих на докорінне реформування усіх сфер суспільно-політичного життя, відзначивши позитивні економічні показники за підсумками 2016 року та прогнози економічного розвитку на поточний рік та перспективу.

Особливий наголос було зроблено на боротьбі з корупцією, створенні сприятливого ділового та інвестиційного клімату в країні та готовності нашої держави до розвитку взаємовигідних партнерських відносин з усіма державами світу, зокрема з Аргентиною. Посол України та радник Посольства М.Арістова також відповіли на чисельні запитання присутніх, що стосувалися переважно ситуації в та навколо України, пов’язаних зі збройною агресією РФ проти нашої держави, а також актуальних міжнародних питань.