Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 18:38

Триває візит парламентської делегації України до Аргентини

30 березня 2017, 21:56

30 березня ц.р. народний депутат України Віктор Романюк, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Аргентинською Республікою, провів зустріч із заступником Державного секретаря МЗС Аргентини з питань зовнішньої політики Г.Р.Слаувіненом та Директором Департаменту Східної Європи Х.Р.Уретою.

У ході зустрічі були обговорені актуальні питання двостороннього порядку денного, зокрема активізація політичного діалогу між двома країнами, розширення договірно-правової бази двосторонніх відносин, а також проведення у 2017 році спільних заходів із відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Аргентиною та 120-ї річниці початку української імміграції до Аргентини.

Депутат В.Романюк надав співрозмовникові детальну інформацію про ситуацію в та навколо України, пов’язану зі збройною російською агресією проти нашої держави, методи гібридної війни, що застосовуються РФ, та небезпеку, яку вони становлять для Європи та усього світу.

У цей же день В.Романюк та члени української делегації відвідали Посольство України та обговорили з Послом Юрієм Дюдіним актуальний стан та шляхи поглиблення українсько-аргентинської взаємодії у різних сферах.