Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 14:52

Зміцнюються міжпарламентські зв’язки між Україною та Аргентиною

29 березня 2017, 00:13

28 березня ц.р. народний депутат України, співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Аргентинською Республікою Віктор Романюк, який перебуває в Аргентині з робочим візитом на запрошення керівника Парламентської групи дружби з Україною в Палаті депутатів Аргентини А.Гонсалеса, зустрівся з керівництвом та членами зазначеної групи.

Під час зустрічі, в якій взяв участь Посол України в Аргентині Юрій Дюдін, були предметно обговорені актуальні питання міжпарламентського співробітництва між двома країнами, зокрема шляхи поглиблення взаємодії між депутатськими групами дружби, обмін досвідом законодавчої роботи, забезпечення парламентського сприяння реалізації важливих проектів двосторонньої кооперації у різних сферах. Було висловлене побажання щодо отримання більш дієвої підтримки України з боку членів нижньої палати аргентинського парламенту, в умовах зовнішньої збройної агресії проти нашої держави.

У цей же день народний депутат В.Романюк провів зустрічі з низкою керівників профільних комісій Палати депутатів та Сенату Національного конгресу Аргентини.