Посольство України в Аргентинській Республіці

, Київ 14:51

Робочий візит Посла України в Аргентині до провінції Сан-Хуан

25 лютого 2017, 13:51

25 лютого ц.р. Посол України в Аргентинській Республіці Юрій Дюдін, який перебуває з робочою поїздкою у провінції Сан-Хуан на запрошення губернатора С.Уньяка, зустрівся з мером столиці провінції - міста Сан-Хуан, Франко Арандою та керівництвом муніципалітету.

Під час зустрічі мер Ф.Аранда ознайомив керівника українського диппредставництва з перспективними проектами розвитку міста та регіону, поділився досвідом керування міською інфраструктурою. У свою чергу, Посол Ю.Дюдін запросив підприємців, зокрема керівників великих компаній, штаб-квартири яких розташовані у м.Сан-Хуан, взяти участь в аргентинсько-українському бізнес-форумі, проведення якого планується в Буенос-Айресі у цьому році.

У цей же день Посол України відвідав одну з найсучасніших культурних споруд Аргентини – Театр «Бісентенаріо» м. Сан-Хуан, який був відкритий у жовтні 2016 р., та обговорив з його директором Едуардо Савастано можливості співпраці у сфері культури, зокрема здійснення гастролей або виступів українських колективів та виконавців на сцені зазначеного театру.